Muška v Špajzke Logo

Na začiatku sme vytvorili projekt Muška v Špajzke, aby sme podporili predaj vína, farmárskych produktov, piva, chutných maškŕt, jedál, či ďaľších produktov od predajcov v Pezinku a blízkom okolí počas koronakrízy. Ľudia počas troch mesiacov kupovali iba víno :), preto sme sa rozhodli transformovať sa na vínečka.sk aby sme jasne komunikovali náš obchodný zámer. Počas tejto transformácie, kamarát Matej sa začal viac venovať podujatiam s vínom a už nemal na predaj vína v eshope veľa času. Spoločne sme sa dohodli a zobral som do partie nášho spoločného kamaráta a zároveň i vinára Kristiána, ktorý sa rozhodol ísť do toho naplno. S Matejom ďalej fungujeme, ale už iba predávame jeho chutné a poctivé víno.

Stále platí že sme dvaja nadšenci, ktorí majú radi Pezinok, ľudí, víno a vážia si poctivú prácu, chceme predávať pomáhať tam kde je to potrebné.

Pôvodni tvorcovia prvého eshopu Muška v špajzke (muskavspajzke.sk) – (zľava) Matej a Tomáš
(neskôr sme sa zmenili na vinecka.sk)

O čo sa snažíme?

Bojujeme proti kríze

Pandémia koronavírusu Vás donútila zatvoriť naše podniky a mnohí malí podnikatelia ostali bez príjmu. Vytvorili sme eshop ktorý Vám umožní predávať i keď máte zatvorenú prevádzku.

Propagujeme Vás

Investujeme do reklamy a propagujeme náš eshop s Vašimi vínami na internete a sociálnych sieťach, staráme sa o to aby sme oslovili čo najviac ľudí, ktorí si všimnú a nakúpia Vaše vína.

Pomáhame vám

Vyplníme všetky informácie o Vás a Vašich produktoch do eshopu. Stačí ak nám ich pošlete mailom alebo cez formulár na našej stránke. O všetkých objednávkach Vás budeme informovať.

Vinecka.sk - Autori

Tvorcovia Vínečka.sk – (zľava) Matej, Tomáš, Kristián
(Matej kvôli zaneprázdnenosti sa venuje už len podujatiam s vínom a vinecka.sk robíme už len s Kristiánom)

Napíšte nám, radi Vás zaradíme na náš ESHOP, alebo skúsime pomôcť rozvinúť Váš nápad.