Muška v Špajzke Logo

Projekt Vínečka.sk sme vytvorili, aby sme podporili predaj lokálnych výrobcov vína z Malokarpratskej vinohradníckej oblasti. Takto sa snažíme zachovať rodiace vinohrady v našom okolí a dopomôcť k udržaniu pracovných miest vo vinohradníctve. Viaceré slovenské vína dosahujú svojimi parametrami svetovú kvalitu. Na našom eshope si môžete objednať kvalitné vína od vinárstiev ako Carpate Diem, Križanovič & Prievozník, Farebné vinárstvo, Sommini Winery, Purus a ďalších.

 

Sme dvaja nadšenci, ktorí majú radi Pezinok, ľudí, víno a vážia si poctivú prácu, chceme predávať pomáhať tam kde je to potrebné.

Pôvodni tvorcovia prvého eshopu Muška v špajzke (muskavspajzke.sk) – (zľava) Matej a Tomáš
(neskôr sme sa zmenili na vinecka.sk)

O čo sa snažíme?

Bojujeme proti kríze

Pandémia koronavírusu Vás donútila zatvoriť naše podniky a mnohí malí podnikatelia ostali bez príjmu. Vytvorili sme eshop ktorý Vám umožní predávať i keď máte zatvorenú prevádzku.

Propagujeme Vás

Investujeme do reklamy a propagujeme náš eshop s Vašimi vínami na internete a sociálnych sieťach, staráme sa o to aby sme oslovili čo najviac ľudí, ktorí si všimnú a nakúpia Vaše vína.

Pomáhame vám

Vyplníme všetky informácie o Vás a Vašich produktoch do eshopu. Stačí ak nám ich pošlete mailom alebo cez formulár na našej stránke. O všetkých objednávkach Vás budeme informovať.

Vinecka.sk - Autori

Tvorcovia Vínečka.sk – (zľava) Matej, Tomáš, Kristián
(Matej kvôli zaneprázdnenosti sa venuje už len podujatiam s vínom a vinecka.sk robíme už len s Kristiánom)

Napíšte nám, radi Vás zaradíme na náš ESHOP, alebo skúsime pomôcť rozvinúť Váš nápad.